Vítejte,

na stránkách unikátní jazykové školy Deep Languages, která jako jediná v České Republice využívá speciální výukové metody DLE (Deep Languages Experience) v hladině alfa, které pomáhají překonávat bloky v učení a podporují schopnosti zapamatování.Výuka je vysoce efektivní, zajímavá a zábavná.,

Vítejte,

na stránkách unikátní jazykové školy Deep Languages, která jako jediná v České Republice využívá speciální výukové metody DLE (Deep Languages Experience) v hladině alfa, které pomáhají překonávat bloky v učení a podporují schopnosti zapamatování.Výuka je vysoce efektivní, zajímavá a zábavná.,

V naší škole

 • se snadno rozmluvíte
 • si rozšíříte slovní zásobu
 • si upevníte své znalosti
 • se naučíte konverzovat
 • máme výjimečnou metodu

  Používáme unikátní metodu učení. Metoda Deep Language Experience (volně přeloženo jako „Hluboká jazyková zkušenost“) vznikla jako symbióza mé učitelské praxe a zkušeností ze seminářů osobního rozvoje, zájmu o hlubinnou práci a velmi dobrých výsledků při použití relaxačních technik při výuce jazyků.

  Snadno

  Naší snahou je zkombinovat prvky relaxace (mozkové hladiny alfa), komunikativní metody (důraz na konverzaci a praktické užití jazyka), sociální interakce (kurzy v malých skupinách) a klasických metod (výklad, procvičování) pro nalezení ideální rovnováhy a vytvoření prostředí, ve kterém maximálně podpoříme naše přirozené mechanismy učení k osvojení dalšího jazyka.

  Next

  DEEP

  V naší metodě jdeme do hloubky. Za vnější slupku naší mysli. Tím jde do procesu učení nejen naše vědomá, ale i naše nevědomá složka osobnosti. Jazyk na sebe necháváme působit, vstřebáváme všechny jeho prvky. Hluboké uvolnění v hladině alfa nás učí přijímat vše, co zachytíme v cizím jazyce, jako příjemné, přínosné a obohacující. Rozšíří se naše schopnost zapamatování i vybavení toho, co jsme v tomto uvolněném stavu vnímali.

  LANGUAGE

  Jazyk je nástrojem komunikace od nepaměti. Je to kód, kterým se dorozumíme s druhými lidmi, kteří mu také rozumí. Každý z nás má schopnost naučit se nejen jednomu (mateřskému) jazyku, ale i mnoha dalším. Naučit se další jazyk je cíl, který nemusí mít nikterak obtížný, otevřeme-li se novým možnostem vnímání. Takový jazyk přestává být „cizí“, stává se jen další možností, jak se vyjádřit jiným způsobem. Je to zároveň dobrodružná a zábavná cesta poznávání.

  EXPERIENCE

  Učení je o zkušenosti. A zkušenost o prožitku. Obojí na našich kurzech objevíte. To, co hluboce prožijeme, stává se naší součástí, pokud si to přejeme. Je to práce s Vámi samotnými. Překonáme hranice, které nám brání otevřít se komunikaci. Učení se jazyku je komplexní proces. Nejsme v něm sami, je to komunikace mezi Vámi a druhými. Skupinová práce nám umožní aktivně takovou komunikaci vytvářet a přestat se bát vyjadřovat.

  Next

  Kurzy

  Angličtina
  Next

  My Work

  Lorem ipsum dolor sit amet et sapien sed elementum egestas dolore condimentum. Fusce blandit ultrices sapien, in accumsan orci rhoncus eu. Sed sodales venenatis arcu, id varius justo euismod in. Curabitur egestas consectetur magna vitae.

  Kontaktujte nás na email: info@deeplanguages.cz

  Učebnu máme v krásném prostoru jménem VITALITA, Biskupcova 36, 130 00, Praha - Žižkov.